U sklopu serije događaja pod naslovom ‘Autogol – od autoironije do autoistorizacije’ organizovanih od strane ZMUCa u prostorima zadužbine Ilije M. Kolarca, 29. decembra 2016. četiri studentkinje II godine i dve diplomirane studentkinje, studijskog programa Mediji slike, učestvovale su u događaju koji su organizovale zajedno sa dr.um. Milicom Ružičić.

Ovaj događaj je nosio naslov ‘Sa one strane autoriteta’ i odvijao se čitavo popodne. Studentkinje su imale priliku da zamene poziciju autoriteta sa svojom profesorkom i da je podučavaju u oblastima u kojima imaju više znanja od nje. Održana su dva časa klavira, dva časa glume, jedan čas šivenja i bas gitare.

Kustos čitavog projekta je Maja Ćirić, a organizator udruženje u kulturi ZMUC. Projekat je podržalo Ministarstvo kulture i informisanja Republike Srbije.

Učesnici: Danica Radumilo, Katarina Jovanović, Isidora Korolija, Marija Pokrajac, Nađa Kračunović i Jana Stanisavljević.

Pogledajte više fotografija na facebook strani.