Radionica Miksmedia kolaž
u okviru Edu zone Mikser festivala

U okviru programa EDU Zona, MIKSER Festivala, VŠLPU će se predstavti izložbom studentskih fotografija sa konkursa National Geographic Srbija, koje su bile izložene u galeriji Ozon aprila 2015.

Ovoga puta foto-izložba će biti postavljena u Galeriji G12 HUB, Karađorđeva 59 i otvorena 03. juna u 20h.

U istom prostoru će od 18-20h biti održana RADIONICA gde će učesnici (studenti VŠLPU) na licu mesta u interakciji sa prostorom i ljudima, izmešteni iz lokaliteta škole u inspirativni lokalitet Savamale, realizovati neke svoje odgovore na ovogodišnju temu festivala.

Postupkom fotografija, fotokolaža, kombinovanjem fotografije i ilustracije, animacije… (i sl. mixed -media postupci) u toku trajanja radionice i izložbe posetioci će uživo gledati proces i kasnije gotove radove.

Facebook event