Poštovani studenti,
ove godine naša škola organizuje konkurs najboljih digitalnih radova (fotografija, digitalni kolaž, video) pod naslovom Licno Ja na kom cete imati priliku da se predstavite široj javnosti. Vaš kreativni pristup se može ogledati kroz vaš unutrašnji svet ili kroz perspektivu sveta koji vas okružuje.
Konkurs je podržan od strane magazina National Geographic Srbija, kao što je to bio slučaj i sa konkursima Otkrijte VŠLPU iz 2015., Drugaciji pogled i Planeta je moj dom iz 2016. godine.

Najbolji radovi će biti prikazani na izložbi u Srećnoj galeriji SKC-a od 23.04. do 05.05.2018.
Tri najbolja studenta ce biti nagrađena godišnjom pretplatom na časopis National Geographic Srbija.
Iskoristite ovu priliku da predstavite javnosti svoj kreativni izraz, svoje kreativno Ja.

Na konkursu mogu učestvovati svi studenti VŠLPU. Rok za predaju radova je 06.04.2018.

Povodom konkursa nastavnik Bojana Bojović Milošević će održati predavanje na temu Licno Ja, u cetvrtak 15.03.2018. u 13 časova u Velikoj sali škole.

Tehnički parametri za fotografije:

veličina: minimum 6MPx (3000×2000 pixels)
rezolucija: 300 dpi u jpg formatu

Digitalni kolaž/digitalna grafika:

veličina: od 10×10 cm do 70×100 cm
rezolucija: 300 dpi u jpg formatu

Video:

full HD, trajanje do 1 min.

Radove možete slati na mejl:
konkurs@vslpu.edu.rs
Možete ucestvovati sa 6 radova.