Usled održavanja međunarodnog filmskog festivala ,,FEST“ u Beogradu, časovi na predmetima ,,Kratke forme“ i ,,Medijska produkcija“ po rasporedu od četvrtka 28. februara, biće održani na ,,FEST“- u 2019.

Studenti treba da obavezno pogledaju filmove ,,Ukradeni Karavađo“ i ,,Robi Miler: Život u svetlosti“ na jednoj od sledećih projekcija:

,,UKRADENI KARAVAĐO“:

• Kombank Dvorana, sala 1, subota 23. Februar u 17 časova
  • Kombank Dvorana, sala 1, nedelja 24. februar u 10 časova
  • Cineplex BIG Beograd, sala 3, ponedeljak 25. februar u 18 časova
  • Centar za kulturu ,,Vlada Divljan“, utorak 26. Februar u 17 časova

,,ROBI MILER: ŽIVOT U SVETLOSTI“:

• Dvorana Kulturnog centra, Kolarčeva ulica kod pekare ,,Toma“, subota 23. februar u 12 časova
  • Jugoslovenska kinoteka, nova zgrada, Uzun Mirkova 1, utorak 26. februar u 12 časova
  • Muzej Jugoslovenske kinoteke, stara zgrada, Kosovska 10, sreda 27. februar od 18 i 30 h

Potrebno je da studenti sačuvaju ulaznicu.

Studentima i svim zainteresovanima se preporučuju i druge projekcije na festivalu, po sopstvenom izboru. info: www.fest.rs

Prisustvo na projekciji oba filma u izabranom terminu je obavezno, i računa se kao jedan nastavni čas i jedna projekcija. Predmetni profesor će pratiti projekcije na festivalu i posetiti makar jedan od navedenih termina za oba filma.