Odsek za umetnost i dizajn BAPUSS poziva studente da se prijave za učešće u Erazmus + projektu razmene mladih „Show Off“.

Projekat se održava u gradu Omenu u Holandiji od 07. do 18. oktobra 2024. godine. Učestvovaće studenti iz deset zemalja: Holadnije, Poljske, Severne Makedonije, Rumunije, Bugarske, Italije, Grčke, Češke, Srbije i Španije. Sa našeg odseka mogu da idu jedan vođa tima i četiri učesnika. Za vođu tima je uslov da ima prethodno iskustvo u Erazmus projektima, za učesnike prethodno iskustvo nije potrebno.

Važno obaveštenje: izabrani studenti sami kupuju avionske i autobuske karte kao i osiguranje, što će im kasnije biti refundirano. Hrana i smeštaj su obebeđeni.

Više o projektu možete pročitati u pozivnom dokumentu koji možete preuzeti  OVDE .

Prijavu možete izvršiti  OVDE .

Konkurs je otvoren do 19. jula.

Samo izabrani kandidati će biti kontaktirani.