Predstavnici TV Prva su u junu mesecu posetili našu školu i u razgovoru sa članovima Projekt Art Centra škole izrazili želju za uspostavljanjem dugoročne saradnje.

Dogovorena je saradnja u okviru koje bi studentima škole bila omogućena praksa u ovoj renomiranoj TV stanici.

Za početak će dva studenta sa Grafičkog dizajna, Đurđa Penev i Lazar Danilović, raditi na konkretnom projektu na TV Prva tokom leta 2018. godine. Uz mentorstvo najstručnijih ljudi sa ove televizije naši studenti će imati priliku da, primenjujući stečena znanja, dobiju dragoceno iskustvo i upoznaju se sa radomo ovog velikog medijskog sistema.

Ovo je samo početak saradnje naše škole sa TV Prvom. Od jeseni je  predviđeno da naši studenti obavljaju redovnu stručnu praksu tokom školske godine u ovoj medijskoj kući.