Ikea

Studenti naše škole, Ana Bošković, Miodrag Pavićević i Jovan Njegomirović, ušlii su u jednogodišnji plaćeni program prakse čuvene švedske kompanije Ikea. Program pod nazivom “ E-talent factory“  ima za cilj afirmaciju mladih talenata u sferi web & digital domena.
Ovo je veliki uspeh za naše studente, budući da je u ovom turnusu primljeno samo 10 kandidata. Škola je, naravno, ponosna što je Ikea prepoznala njihov kvalitet i pružila im šansu da se dokažu.
Program je baziran na talent-acquisition ideologiji i posvećivanju pažnje potrebama zajednice za dodatnim programima profesionalnog razvoja za mlade.
Cilj prakse koju sprovodi Ikea je saradnja s visokoškolskim ustanovama i omogućavanje studentima da pronađu dodatni način usavršavanja u oblasti veba i digitalne sfere.
Oblasti pokrivene praksom su informacione tehnologije, web merchandisingweb design i web editing.

Čestitramo Ani, Jovanu i Miodragu!